volné pozice

Samostatný stavební projektant
Projektový Manager/ka - Junior
Asistent/ka kanceláře
Obchodní zástupce - produkt zdravé výživy
Ředitel zemědělské farmy

SAMOSTATNÝ STAVEBNÍ PROJEKTANT

Pro naši dceřinou společnost TOLZA, spol. s r.o. hledáme samostatného stavebního projektanta.

Koho hledáme

  • projektanta pozemních staveb
  • ideálně pozice Samostatný projektant, ale případně i Junior projektant s praxí
  • SŠ/VŠ stavební
  • praxe v oboru

Co Vám můžeme nabídnout

  • přátelský kolektiv
  • nástup možný ihned
  • pracovní poměr na dobu neurčitou

PROJEKTOVÝ MANAGER/KA - JUNIOR

Co byste dělal(a)

  • administrativní a operativní podpora projektového manažera
  • oblasti zájmu nadřízeného manažera jsou zejména v developmentu, pozemcích a vývoji nových projektů
  • organizace a plánování schůzek, příprava podkladů pro jednání, kalkulace
  • možné výjezdy s manažerem v rámci ČR
  • telefonická a emailová komunikace

Co od Vás očekáváme

  • SŠ/VŠ vzdělání, případně na úrovni Bc.
  • zaměření stavební, technicko-ekonomické
  • výbornou znalost PC (MS Office Word, Excel, Outlook, PowerPoint, SharePoint)
  • perfektní ústní a písemný projev, příjemné vystupování, komunikativnost
  • pečlivost, rychlé a správné plnění svěřených úkolů
  • schopnost učit se rychle novým věcem
  • organizační schopnosti, loajalita
  • aktivní přístup, náměty na zjednodušení a zefektivnění procesů, nalézání nových směrů
  • ŘP skupiny B - aktivní řidič

Co Vám nabízíme

  • finanční ohodnocení dle znalostí, navýšení po zapracování
  • nástup možný ihned nebo dle dohody
  • možnost dalšího vzdělávání
  • prostor pro seberealizaci
  • pestrou a různorodou práci s viditelnými výsledky
  • možnost spolupodílet se na růstu společnosti
  • podporu a pomoc kolegů

ASISTENT/KA KANCELÁŘE

  • administrativní a organizační podpora firemních procesů
  • administrativní a organizační podpora vedoucích pracovníků
  • zajištění bezproblémového chodu kanceláře
  • služby recepce kanceláře
  • příprava občerstvení pro návštěvy
  • skenování, evidence a správa dokumentů
  • spolupráce v oblasti personální agendy
  • spolupráce v oblasti marketingu
  • příprava podkladů pro jednání
  • aktivní práce s MS Office Word, Excel, PowerPoint
  • telefonická a e-mailová komunikace, správa pošty
  • organizace a plánování schůzek
  • příprava podkladů pro účetnictví
  • kompletování projektů
  • komunikace s úřady, dodavateli
  • pochůzky pošta, drobné nákupy

  • SŠ/VŠ vzdělání, ekonomický či technický směr výhodou
  • perfektní ústní a písemný projev + psaní všemi deseti
  • skutečně výbornou znalost PC (MS Office Word, Excel, Outlook, PowerPoint, SharePoint výhodou)
  • příjemné vystupování
  • inovátorský přístup k novým informačním technologiím a technice obecně
  • pečlivost, systematičnost
  • aktivní přístup
  • organizační schopnosti
  • loajalita
  • samostatnost
  • praxe na obdobné pozici výhodou
  • nástup možný ihned nebo dohodou

OBCHODNÍ ZÁSTUPCE - PRODUKT ZDRAVÉ VÝŽIVY

  • prodej produktů sušeného ovoce a zeleniny
  • jedná se o produkt naší dceřinné společnosti www.petruska-cz.cz
  • český výrobce, výroba také v kvalitě bio
  • prodej formou vstupní suroviny pro potravinářství
  • prodej formou hotového výrobku maloobchodu
  • hledání nových prodejních kanálů v ČR a případně i v zahraničí
  • podpora a udržování vztahů se stávajícími odběrateli

  • praxi na obdobné pozici
  • ŘP skupiny B

ŘEDITEL ZEMĚDĚLSKÉ FARMY

Na pozici ředitele hledáme vhodnou osobu se zkušeností ze zemědělství a potravinářství, která bude s péčí řádného hospodáře schopna dlouhodobě spravovat a rozvíjet středně velkou zemědělskou farmu v Herálci, okres Havlíčkův Brod. Farma hospodaří na cca 1.200 ha, výroba živočišná i rostlinná, a která současně posílí náš tým v oblasti investiční výstavby nového kravína.

Co vás čeká

  • komplexní zodpovědnost za svěřené aktivum v oblasti finanční a provozní

Co požadujeme

  • VŠ vzdělání se zaměřením zemědělství, management, ekonomika
  • praxi v řídící pozici min. 3 roky
  • praxi s vedením lidí
  • komunikační dovednosti
  • znalost oboru zemědělství výhodou, ne podmínkou

  • osobní schůzku, na které si vše podstatné zodpovíme
  • práce na plný úvazek
  • pracovní smlouva na dobu neurčitou
  • flexibilní pracovní doba
  • automobil i pro soukromé účely, telefon, notebook

Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete nám prosím svůj životopis nejlépe včetně motivačního dopisu a aktuální fotografie na e-mailovou adresu: vilisova.zaneta@surlie.cz.

Zasláním Vašeho životopisu a dalších průvodních dokumentů dáváte souhlas se zpracováním a evidováním svých osobních dat společnosti SUR LIE, a.s. dle Nařízení Evropského parlamentu a Rady 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES. Tento souhlas dáváte pro účely výběrového řízení, na které reagujete a platí do jeho odvolání z Vaší strany písemnou či e-mailovou formou, nejdéle však do nejbližšího konce kalendářního roku, který nastane po 6 měsících od data udělení Vašeho souhlasu. Důvěrnost Vašich dokumentů a mlčenlivost ve vztahu k nim považujte za samozřejmost.

Kvalifikovaně spravujeme
a rozvíjíme investice