volné pozice

Ředitel zemědělské farmy
Obchodní zástupce - produkt zdravé výživy
Obsluha technológie bioplynovej elektrárne s elektro (SK)
Zootechnik junior
Projektant junior - brigáda

ŘEDITEL ZEMĚDĚLSKÉ FARMY

Na pozici ředitele hledáme vhodnou osobu se zkušeností ze zemědělství a potravinářství, která bude s péčí řádného hospodáře schopna dlouhodobě spravovat a rozvíjet středně velkou zemědělskou farmu v Herálci, okres Havlíčkův Brod. Farma hospodaří na cca 1.200 ha, výroba živočišná i rostlinná, a která současně posílí náš tým v oblasti investiční výstavby nového kravína.

Co vás čeká

  • komplexní zodpovědnost za svěřené aktivum v oblasti finanční a provozní

Co požadujeme

  • VŠ vzdělání se zaměřením zemědělství, management, ekonomika
  • praxi v řídící pozici min. 3 roky
  • praxi s vedením lidí
  • komunikační dovednosti
  • znalost oboru zemědělství výhodou, ne podmínkou

Co vám můžeme nabídnout

  • osobní schůzku, na které si vše podstatné zodpovíme
  • práce na plný úvazek
  • pracovní smlouva na dobu neurčitou
  • flexibilní pracovní doba
  • automobil i pro soukromé účely, telefon, notebook

OBCHODNÍ ZÁSTUPCE - PRODUKT ZDRAVÉ VÝŽIVY

Co byste dělal(a)

  • prodej produktů sušeného ovoce a zeleniny
  • jedná se o produkt naší dceřinné společnosti www.petruska-cz.cz
  • český výrobce, výroba také v kvalitě bio
  • prodej formou vstupní suroviny pro potravinářství
  • prodej formou hotového výrobku maloobchodu
  • hledání nových prodejních kanálů v ČR a případně i v zahraničí
  • podpora a udržování vztahů se stávajícími odběrateli

Co od Vás očekáváme

  • praxi na obdobné pozici
  • aktivní přístup
  • příjemné vystupování
  • samostatnost
  • ŘP skupiny B
  • nástup možný ihned nebo dohodou

OBSLUHA TECHNOLÓGIE BIOPLYNOVEJ ELEKTRÁRNE S ELEKTRO

Pre významnú výrobnú spoločnosť v korporácii SUR LIE v oblasti energetiky a výroby biopalív hľadáme vhodného človeka na pozíciu Obsluha technológie bioplynovej elektrárne s elektro špecializáciou.

Čo by ste robili(a)

  • miesto práce: Veľký Krtíš, SK
  • obsluha technológie bioplynovej elektrárne
  • zodpovednosť za bezproblémový chod prevádzky
  • kontrola dodávok suroviny
  • obsluha VZV a čelného nakladača
  • spolupráca s externými servisnými dodávateľmi
  • vykonávanie údržby a opráv
  • reporting priamemu nadriadenému

Čo od Vás očakávame

  • SOU/SŠ vzdelanie v obore elektro
  • Odbornú spôsobilosť podľa § 22 Vyhl. č 508/2009 (alebo vyššiu)
  • Prax v obore elektro
  • Orientácia vo výkresovej dokumentácii elektro
  • Vysoké pracovné nasadenie
  • Manuálna zručnosť
  • Dobrý zdravotný stav
  • Schopnosť učiť sa rýchlo nové věci
  • Samostatnosť
  • Spoľahlivosť

Čo Vám ponúkame

  • stabilné zázemie
  • motivujúce finančné ohodnotenie
  • stravné lístky v hodnote 3,83 €
  • príplatky podľa zákonných nárokov
  • priateľský kolektív
  • nástup možný ihneď

ZOOTECHNIK JUNIOR

Pro našeho partnera, Zemědělské obchodní družstvo v Herálci, hledáme vhodného kandidáta na uvedené pozici.

Co Vás čeká

  • práce pro Farmu v Herálci www.farmaheralec.cz
  • pomoc s péčí o bezproblémový chod živočišné výroby (300 ks krav a 200 ks býků)
  • podpora provozních procesů
  • podpora administrativních procesů
  • podpora kontrolních procesů

Co očekáváme

  • SŠ/VŠ zemědělského charakteru, specializace pro živočišnou výrobu
  • praxe na obdobné pozici výhodou
  • inovátorský a aktivní přístup
  • pečlivost, systematičnost
  • organizační schopnosti
  • loajalita
  • znalost PC (MS Office Word, Excel, Outlook)
  • ŘP skupiny B - aktivní řidič

PROJEKTANT JUNIOR - brigáda

Pro projekční kancelář TOLZA, spol. s r.o. (v korporaci SUR LIE) hledáme projektanta, ideálně na 2 až 3 dny v týdnu.

Co očekáváme a nabízíme

  • zejména student VŠ stavební
  • pozice je vhodná i pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené či důchodce
  • ve zkušební době lze pracovat jen v naší kanceláři, ale následně se lze dohodnout na částečné práci z domova
  • jedná se o odbornou činnost, významně se věnujeme proškolení pracovníka, aby mohl následně pracovat samostatně na větších celcích. Na této pozici se naučíte mnoho činností pro svůj následný profesní život, z brigády je následně možný přechod i do hlavního pracovního poměru po dokončení Vašeho odborného studia nebo dle dohody
  • ve zkušební době nabízíme 100 Kč/hod., následné navýšení dle výkonu a Vašich schopností

Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete nám prosím svůj životopis nejlépe včetně motivačního dopisu a aktuální fotografie na e-mailovou adresu: vilisova.zaneta@surlie.cz.

Zasláním Vašeho životopisu a dalších průvodních dokumentů dáváte souhlas se zpracováním a evidováním svých osobních dat společnosti SUR LIE, a.s. dle Nařízení Evropského parlamentu a Rady 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES. Tento souhlas dáváte pro účely výběrového řízení, na které reagujete a platí do jeho odvolání z Vaší strany písemnou či e-mailovou formou, nejdéle však do nejbližšího konce kalendářního roku, který nastane po 6 měsících od data udělení Vašeho souhlasu. Důvěrnost Vašich dokumentů a mlčenlivost ve vztahu k nim považujte za samozřejmost.

Kvalifikovaně spravujeme
a rozvíjíme investice